Terug naar startpagina Terug naar startpagina     Algemene info H.Hart     Werken bij ons     Contact     Facebook
ZORGGROEP H.HART > ALGEMENE INFO > CONTACT


Algemene gegevens

Onthaal Zorggroep H. Hart
Tel.: 056/321.000
E-mail: receptie@h-hart.be


Directie

Dhr. W. Baeckelandt - Algemeen Directeur
Tel.: 056/321.000
E-mail: directie@h-hart.be

Dhr. A. Moens - Directeur Personeel en Organisatie
Tel.: 056/321.000
E-mail: directiesecretariaat@h-hart.be


Directiesecretariaat

Valérie Van Den Driessche
Tel.: 056/321.300
E-mail: directie@h-hart.be

Justien Smalle
Tel.: 056/321.100
E-mail: directiesecretariaat@h-hart.be 


Boekhouding

Siegfried Vanhoucke
Tel.: 056/321.078
E-mail: siegfried.vanhoucke@h-hart.be


Personeelsdienst

Sandrine Overbergh
Tel.: 056/321.091
E-mail: personeelsdienst@h-hart.be

 

 

Sociale dienst Zorghotel

Algemeen e-mail adres: sociale.dienst@h-hart.be

Annemieke Lambrecht
Tel.: 056/321.063
E-mail: annemieke.lambrecht@h-hart.be

Els Marichal
Tel.: 056/321.055
E-mail: els.marichal@h-hart.be


Sociale dienst Serviceflats

Darline Vandaele
Tel.: 056/321.296
E-mail: darline.vandaele@h-hart.be

Carmen Vandevoorde
Tel.: 056/321.178
E-mail: carmen.vandevoorde@h-hart.be


Sociale dienst Nursingzorgcentrum Pamele

Joke Tavernier
Tel.: 056/321.297
E-mail: joke.tavernier@h-hart.be


Sociale dienst gezinszorg 

Marijke Van Der Taelen en Ulrike Sameyn
Tel.: 056/321.120
E-mail: gezinszorg@h-hart.be


Loket Kinderopvang H. Hart

Julie Deprez en Ann-Lisbeth De Zegher
Tel.: 056/321.322
E-mail: kinderopvang@h-hart.be


Initiatief voor Buitenschoolse Opvang

Gwendolien Sys
Tel.: 056/25.64.24
E-mail: kinderclub@h-hart.be



Zorggroep H. Hart Kortrijk. Budastraat 30 - 8500 Kortrijk - Tel. 056/321.000 - Fax. 056/321.200